Dashboard Protector Kit (4 PCs) BMW - CNC Racing BMW R 1250 GS Adventure - Ausgabe 40 Jahre GS (2021-2023)

Zu Produktinformationen springen

CNC Racing

DP081N


Normaler Preis €31,46 EUR
Verkaufspreis €31,46 EUR Normaler Preis
inkl. MwSt. Versand wird beim Checkout berechnet

Model-specifiek voor jouw motor
Gratis verzending vanaf €75 in NL en BE
16+ jaar ervaring in motoraccessoires
Persoonlijk advies van productspecialisten
CNC Racing
Merk informatie CNC Racing Italië
Waarom kiezen voor CNC Racing?
Italiaanse special parts met premium uitstraling
Sterke keuze voor Ducati, Aprilia, BMW en MV Agusta
Veel onderdelen leverbaar in meerdere kleuren
Technische upgrades én visuele afwerking

CNC Racing staat voor Italiaanse special parts met een duidelijke motorsportuitstraling. Het merk is vooral populair bij rijders die hun motor technisch én visueel naar een hoger niveau willen tillen. Denk aan verstelbare rem- en koppelingshendels, kroonplaten, voetsteunen, protectie, reservoirdeksels, tankdoppen en andere hoogwaardige CNC-onderdelen.

De kracht van CNC Racing zit in de combinatie van precisie, uitstraling en personalisatie. Veel onderdelen zijn verkrijgbaar in meerdere kleuren of kleurcombinaties, waardoor je de afwerking van je motor heel gericht kunt laten aansluiten op de rest van je build.

Meer over CNC Racing

CNC Racing is een Italiaans merk voor rijders die meer zoeken dan alleen een standaard vervangingsonderdeel. De collectie bestaat uit technische en esthetische upgrades die passen bij sportieve motoren, naked bikes, superbikes en exclusieve builds. Vooral bij merken als Ducati, Aprilia, BMW en MV Agusta sluit CNC Racing sterk aan bij de premium uitstraling van de motor.

Waar sommige onderdelen vooral functioneel zijn, zoals remhendels, voetsteunen of protectie, zijn andere CNC Racing onderdelen juist ideaal om details af te werken. Denk aan reservoirdeksels, tankdoppen, boutensets, stuurgewichten of andere zichtbare componenten. Juist die details maken het verschil tussen een standaard motor en een zorgvuldig opgebouwde machine.

Omdat veel CNC Racing producten in verschillende kleuren, materialen en uitvoeringen leverbaar zijn, is het belangrijk om goed te letten op de gekozen variant. De actuele levertijd kan daardoor per kleur of uitvoering verschillen. Twijfel je tussen meerdere varianten of wil je weten welke uitvoering het beste past bij jouw motor? Dan helpen we je graag gericht verder.

Past een CNC Racing onderdeel direct op mijn motor?

Veel CNC Racing onderdelen zijn model-specifiek, maar controleer altijd merk, model, bouwjaar en uitvoering. Bij onderdelen met meerdere varianten, kleuren of montage-opties is een extra pasvormcontrole verstandig.

Waarom kiezen voor CNC Racing accessoires?

CNC Racing biedt sportieve accessoires met een nette afwerking, veel kleurkeuze en een duidelijke focus op pasvorm en personalisatie. Het merk past goed bij rijders die hun motor technisch én visueel willen upgraden.

Dashboard Protector Kit (4 PCs) BMW - CNC -Rennen

Schützen Sie Ihren TFT/LCD-Bildschirm vor Kratzern und Reizblüne, indem Sie dieses klassische Dashboard-Schutzkit verwenden!

Der Dashboard -Bildschirm ist als sehr anfällig für Kratzer. Leider kommen Kratzer schnell und sind nicht sehr einfach entfernt, da die Bildschirme nicht getrennt vom Armaturenbrettgerät verkauft werden.
Erwarten Sie Kratzer, indem Sie einen Dashboard -Beschützer platzieren, der Ihren Bildschirm dauerhaft vor Kratzern schützt.

Dieses Kit ist bereits in die richtige Form geschnitten und mit einem einfachen DIY-Guide zu Ihnen gebracht. Sie enthält zwei klare Cover sowie zwei Anti-GraZer-Cover, sodass Sie Ihren eigenen Stil auswählen können.
Die sauberen Abdeckungen schützen ausschließlich Ihren Bildschirm, während der Anti-Blend die Reflexionen, die Ihr Sehvermögen stören, aktiv blockieren.

Wie wende ich den Dashboard -Bildschirmschutz an?

1. Reinigen Sie Ihren Bildschirm, indem Sie das Wildlederreinigungsstoff verwenden
2. Entfernen Sie Schmutz auf hart zu erreichen mit dem mitgelieferten Staubentfernungsblatt auf hart zu erreichen
3. Streifen Sie die blaue Schutzschicht ab
4. Careffly Tragen Sie den Dashboard -Bildschirmschutz mit dem Rakel an und Sie sind bereit, vor Kratzern auf die Straße zu gehen!

Passt auf die folgenden Typen:

- C400x (Konnektivität) TFT 2018+
- F750GS 2018+
- F850GS 2018+
- F900R 2020+
- F900XR 2020+
- M1000R Sport 2021+
- R1250GS (Konnektivität) 2018+
- R1250GSA Adventure 2018+
- S1000XR 2020+
- S1000R Sport 2021+

Dashboard Protector Kit (4 PCs) BMW - CNC Racing BMW R 1250 GS Adventure - Ausgabe 40 Jahre GS (2021-2023)

€31,46 EUR