BESLUTNING CORSE CNC Racing Ducati Hypermotard 950 950SP 2019+ Ducati Hypermotard 950 RVE (2020+)

Gå vidare till produktinformation
1 av 8

CNC Racing

PE432BR

Färg

Ordinarie pris €1.165,23 EUR
Försäljningspris €1.165,23 EUR Ordinarie pris
Skatt ingår. Frakt beräknas i kassan.

Model-specifiek voor jouw motor
Gratis verzending vanaf €75 in NL en BE
16+ jaar ervaring in motoraccessoires
Persoonlijk advies van productspecialisten
CNC Racing
Merk informatie CNC Racing Italië
Waarom kiezen voor CNC Racing?
Italiaanse special parts met premium uitstraling
Sterke keuze voor Ducati, Aprilia, BMW en MV Agusta
Veel onderdelen leverbaar in meerdere kleuren
Technische upgrades én visuele afwerking

CNC Racing staat voor Italiaanse special parts met een duidelijke motorsportuitstraling. Het merk is vooral populair bij rijders die hun motor technisch én visueel naar een hoger niveau willen tillen. Denk aan verstelbare rem- en koppelingshendels, kroonplaten, voetsteunen, protectie, reservoirdeksels, tankdoppen en andere hoogwaardige CNC-onderdelen.

De kracht van CNC Racing zit in de combinatie van precisie, uitstraling en personalisatie. Veel onderdelen zijn verkrijgbaar in meerdere kleuren of kleurcombinaties, waardoor je de afwerking van je motor heel gericht kunt laten aansluiten op de rest van je build.

Meer over CNC Racing

CNC Racing is een Italiaans merk voor rijders die meer zoeken dan alleen een standaard vervangingsonderdeel. De collectie bestaat uit technische en esthetische upgrades die passen bij sportieve motoren, naked bikes, superbikes en exclusieve builds. Vooral bij merken als Ducati, Aprilia, BMW en MV Agusta sluit CNC Racing sterk aan bij de premium uitstraling van de motor.

Waar sommige onderdelen vooral functioneel zijn, zoals remhendels, voetsteunen of protectie, zijn andere CNC Racing onderdelen juist ideaal om details af te werken. Denk aan reservoirdeksels, tankdoppen, boutensets, stuurgewichten of andere zichtbare componenten. Juist die details maken het verschil tussen een standaard motor en een zorgvuldig opgebouwde machine.

Omdat veel CNC Racing producten in verschillende kleuren, materialen en uitvoeringen leverbaar zijn, is het belangrijk om goed te letten op de gekozen variant. De actuele levertijd kan daardoor per kleur of uitvoering verschillen. Twijfel je tussen meerdere varianten of wil je weten welke uitvoering het beste past bij jouw motor? Dan helpen we je graag gericht verder.

Past een CNC Racing onderdeel direct op mijn motor?

Veel CNC Racing onderdelen zijn model-specifiek, maar controleer altijd merk, model, bouwjaar en uitvoering. Bij onderdelen met meerdere varianten, kleuren of montage-opties is een extra pasvormcontrole verstandig.

Waarom kiezen voor CNC Racing accessoires?

CNC Racing biedt sportieve accessoires met een nette afwerking, veel kleurkeuze en een duidelijke focus op pasvorm en personalisatie. Het merk past goed bij rijders die hun motor technisch én visueel willen upgraden.

BEGRASS CORSE CNC Racing Ducati Hypermotard 950 950SP 2019+

-Plug-and-play-installation
- Förbättrat grepp
- Fotstöd och fotstödspinnar justerbara
- Kullager i spakar

CNC Racing's Corse -ombyggnad för din Ducati Hypermotard 950 är ett riktigt mästerverk av hantverk. Stor design och en mängd justerbarhet gör att du kan uppgradera din HyperMotard 950 till en högre kvalitetsnivå.

Satsen passar Ducati Hypermotard 950 när det gäller design och byggkvalitet. Stor design, utmärkt hantverk och ett öga för detaljer som vi känner från CNC Racing.

Tekniska detaljer och funktioner:

- Extra grepp om fotstöden tack vare smart räfflad design
- Standard och omvänd växling: Satsen kan enkelt användas för att flytta båda vägarna, och satsen levereras med ledningar för att invertera mönstret för OEM DQS Ducati Quikshifter
- 3 olika positioner för fotstödsstödet
- 24 olika vinklar eller fotspetsfäste
- Kombinerat avhandlingsoffer 72 olika fotstopppositioner
- bromsspak med kullager
- Skiftlever med kullager
- Både broms- och kopplingsspakarna är 33 mm justerbara
- fällbara fotpinnar och fotstöd
- Levereras med blockerande stift för pinnar och fotstöd
- Aktiebromsljusbrytaren kan ansträngt installeras på detta kit
- Har en konsol för enkel installation av den bakre bromsmastercylindern och vätskebehållaren

Passagerarfotstöd / Heelplates:

CNC Racing PE432BR -omfördelningen kan användas med stockens fotstöd och med det valfria Passenger Footrest Eliminator Heelplates Kit: PES04B (Säljs separat).

BESLUTNING CORSE CNC Racing Ducati Hypermotard 950 950SP 2019+ Ducati Hypermotard 950 RVE (2020+)

€1.165,23 EUR