Transparent Clutch Conversion Kit - Black - Ducati Ducati Streetfighter V4 SP2 (2023-2024)

Skip to product information
1 of 2

CNC Racing

CAB01B


Regular price €423,50 EUR
Sale price €423,50 EUR Regular price
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Model-specifiek voor jouw motor
Gratis verzending vanaf €75 in NL en BE
16+ jaar ervaring in motoraccessoires
Persoonlijk advies van productspecialisten
CNC Racing
Merk informatie CNC Racing Italië
Waarom kiezen voor CNC Racing?
Italiaanse special parts met premium uitstraling
Sterke keuze voor Ducati, Aprilia, BMW en MV Agusta
Veel onderdelen leverbaar in meerdere kleuren
Technische upgrades én visuele afwerking

CNC Racing staat voor Italiaanse special parts met een duidelijke motorsportuitstraling. Het merk is vooral populair bij rijders die hun motor technisch én visueel naar een hoger niveau willen tillen. Denk aan verstelbare rem- en koppelingshendels, kroonplaten, voetsteunen, protectie, reservoirdeksels, tankdoppen en andere hoogwaardige CNC-onderdelen.

De kracht van CNC Racing zit in de combinatie van precisie, uitstraling en personalisatie. Veel onderdelen zijn verkrijgbaar in meerdere kleuren of kleurcombinaties, waardoor je de afwerking van je motor heel gericht kunt laten aansluiten op de rest van je build.

Meer over CNC Racing

CNC Racing is een Italiaans merk voor rijders die meer zoeken dan alleen een standaard vervangingsonderdeel. De collectie bestaat uit technische en esthetische upgrades die passen bij sportieve motoren, naked bikes, superbikes en exclusieve builds. Vooral bij merken als Ducati, Aprilia, BMW en MV Agusta sluit CNC Racing sterk aan bij de premium uitstraling van de motor.

Waar sommige onderdelen vooral functioneel zijn, zoals remhendels, voetsteunen of protectie, zijn andere CNC Racing onderdelen juist ideaal om details af te werken. Denk aan reservoirdeksels, tankdoppen, boutensets, stuurgewichten of andere zichtbare componenten. Juist die details maken het verschil tussen een standaard motor en een zorgvuldig opgebouwde machine.

Omdat veel CNC Racing producten in verschillende kleuren, materialen en uitvoeringen leverbaar zijn, is het belangrijk om goed te letten op de gekozen variant. De actuele levertijd kan daardoor per kleur of uitvoering verschillen. Twijfel je tussen meerdere varianten of wil je weten welke uitvoering het beste past bij jouw motor? Dan helpen we je graag gericht verder.

Past een CNC Racing onderdeel direct op mijn motor?

Veel CNC Racing onderdelen zijn model-specifiek, maar controleer altijd merk, model, bouwjaar en uitvoering. Bij onderdelen met meerdere varianten, kleuren of montage-opties is een extra pasvormcontrole verstandig.

Waarom kiezen voor CNC Racing accessoires?

CNC Racing biedt sportieve accessoires met een nette afwerking, veel kleurkeuze en een duidelijke focus op pasvorm en personalisatie. Het merk past goed bij rijders die hun motor technisch én visueel willen upgraden.

Transparent Clutch Conversion Kit - Black - Ducati Streetfighter V4

- Engine Cover for Clear Clutch Conversion
- Fits without modifications
- Requires Clutch Cover, See Related Products or The List Below

This high-quality magnesium conversion kit allows your to install a clear clutch cover or even a dry clutch on your streetfighter v4.
The Stock Engine Cover is fully closed and Doesn't allow for a separate clutch cover to be removed or installed. This Engine Cover Replaces the Stock One-Piece Engine/Clutch Cover, So You Can Modify Your Clutch And Clutch Cover To Your Wishes.

A great way to supply your streetfighter v4 with one of these options:


Note: this kit can exclusive be used in combination with a clear clutch cover or dry clutch conversion, see list above.

This kit is also available in A Magnesium-Coloured Edition.

This kit fits the following bikes:

Ducati Streetfighter V4 2021 - 2022
Ducati Streetfighter V4S 2021 - 2022
Panigale V4 2018 - 2019 - 2020 - 2021 - 2022
Panigale V4S 2018 - 2019 - 2020 - 2021 - 2022
Panigale V4R
Panigale V4 SP

Note:

We do not sell this engine cover separately, only when combined with one of the clutch covers above. Orders for only this engine cover will be cancelelled.

Transparent Clutch Conversion Kit - Black - Ducati Ducati Streetfighter V4 SP2 (2023-2024)

€423,50 EUR